Tag Archive: bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dystrybutor paliwa powinien je dostarczać w bezpieczny sposób

Każdy kto choć raz zajechał na stację paliw, zdaje sobie sprawę z tego, że nagromadzona tam liczba płynów łatwopalnych spowoduje, że wszystko musi być szczelne oraz dawać pewność, że nic się nie wydobywa. Przez to także dystrybutory paliw muszą okazać się sprawne oraz regularnie przeglądane, tak żebyśmy posiadali świadomość, że korzystając z nich, nic złego nam się nie przytrafi.

Co wpływa na wytrzymałość konstrukcji? Co zrobić, aby ocenić jej bezpieczeństwo?

Powinniśmy mieć na uwadze, jak poważną rolę w przypadku budowy różnych konstrukcji ma bezpieczeństwo. Wszystkie standardy BHP zdecydowanie nie zostały ustalone dla kaprysu, a w związku z tym nie pozostaje nic innego, jak jedynie ich dokładnie przestrzegać. Różne konstrukcje wymagają dokładnych projektów, które mają zapewnić ich doskonałą żywotność i funkcjonalność.

Sieć afiliacyjna i afiliacja – jakie znaczenie mają dwa terminy?

Afiliacja to niezwykle interesujący termin wywodzący się z łaciny, jaki dokładnie oznacza włączenie do rodziny albo również usynowienie. Termin ten odnosi się obecnie do zachowania, które polega na nawiązywaniu a także utrzymywaniu korzystnych oraz odpowiednich kontaktów, współpracy przez grupy czy jednostki, z innymi gromadami bądź osobami.