Fachowe zabezpieczenie lakierów w wozach powłokami ceramicznymi i kwarcowymi – zobacz więcej tipów w tym temacie

Powłoki kwarcowe oraz powłoki ceramiczne wybornie nadają się do zabezpieczenia lakierów w wozach. Kierowcy, którzy dbają o wygląd i pielęgnację swojego wozu z pewnością zainteresują się tą usługą, jaka proponowana jest aktualnie przez sporo serwisów motoryzacyjnych.

Powłoka kwarcowa i ceramiczna to doskonała, współczesna technologia osłony lakierów. Nie są to zwykłe woski, lecz szczegółowe substancje, które po nałożeniu utwardzają się oraz zamieniają w ciało stałe. Dzięki temu lakier samochodu jest idealnie zabezpieczony. Powłoka ceramiczna

lakier samochodowy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

i kwarcowa zezwala na aktywną osłonę lakieru przeciw złymi warunkami atmosferycznymi, prócz tego perfekcyjnie zabezpiecza przed zarysowaniami. Co więcej powłoka kwarcowa i ceramiczna łagodzi podatność lakieru na brud oraz zanieczyszczenia, szeroką zaletą jest również to, iż powłoki uodparniają lakier na promieniowanie UV, są też bardzo odporne na różne środki chemiczne stosowane do mycia samochodów. Powłoki posiadają nadzwyczaj obfitą odporność na wysokie ciśnienie,

auto

Autor: Tom
Źródło: http://www.flickr.com

ponieważ posiadają porządne właściwości hydrofobowe. Należałoby zdecydować się na powłokę ceramiczną lub kwarcową, tym bardziej, iż pokrycie auta taką powłoką też nie jest złożone, za to bardzo efektowne – zobacz (źródło artykułu) też .

Dbając o pielęgnację swojego wozu, warto zdecydować się także na taką usługę, jak na przykład auto detaliling. Oznacza to całościową pielęgnację wozu i odwracanie procesów starzenia się wozu poprzez mycie, czyszczenie, pranie, pucowanie i renowację maleńkich uszkodzeń. Dzięki tej profesjonalnej usłudze, samochód zdoła uzyskać swój pierwotny image, przedstawia się bowiem jak nowy. Jeżeli więc chcesz odświeżyć design swojego wozu, należałoby zdecydować się na usługę auto detailingu. Po zrealizowaniu usługi dobrze byłoby zabezpieczyć tapicerkę, felgi, lakier (przejdź tu: myj-car.pl/odswiezanie-i-renowacja-lakieru) oraz inne fragmenty wozu, dzięki czemu będziemy mogli dłużej cieszyć się idealnym efektem.

Zobacz również –