Co należy mieć w szafie?

Autor: www.swiatbielizny.pl
Zima zbliża się do końca, wiosna za pasem – jest to najlepszy okres na to, by rozruszać sztywne kości i troszeczkę poprawić sylwetkę. Nie tylko zyska na tym kondycja i stan zdrowia całego ciała – idealna sylwetka nada się wszędzie, czy po to, aby wciąż na nowo wprawiać w zachwyt własnego partnera czy partnerkę, czy po to, aby łatwiej było rozpocząć nowy związek, gdy jesteś singlem, czy też po to, żeby w razie problemu iść do doktora bez odrobiny wstydu. Pomijając to znajdujące się w świetnej kondycji ciało sprawia, że również duchowo korzystniej się każdy czuje, a to widać w jego wzroku, ruchach i usposobieniu – pierwszy krok do zrobienia dobrego wrażenia na wszystkich i prostszego osiągania sukcesów.

To jedno, ale nie powinno się zapominać, że efekt osiągnięty na siłowni czy prostych urządzeniach w mieszkaniu należy stosownie podkreślić, dokładnie tak, jak garnitur uwydatnia przynależność do kasty biznesmenów. W sezonie letnim, przede wszystkim nad wodą, fajnie jest zaprezentować się w najlepszym stylu i tyczy się to nie tylko kobiet. Mężczyźni, którzy jeszcze nie posiedli jeszcze atletycznej sylwetki, nie powinni nosić identycznych szortów czy slipek nad wodą, co ci, którzy mogą już pochwalić się zgrabną budową.

W kwestii przedstawicielek płci pięknej, jest wiele propozycji w tematyce strojów plażowych. Rzecz jasna, kiedy zależy damie na możliwie najseksowniejszej prezencji, na tym, by zaimponować panom: nad okoliczną rzeką, nad Bałtykiem lub nad jeziorem, skuteczne są stroje plażowe, które odkrywają najwięcej skóry. Fasony są najróżniejsze, od dwuczęściowych strojów bikini, zawiązywanych na sznureczki, do trochę konkretniejszych, kształtujących biust i eksponujących krzywiznę bioder. Wbrew pozorom stringi nie są obecnie popularne, bardziej uważane za zbyt wyzywające.

Panie muszą przed zajęciem się formą pamiętać o jeszcze jednej kwestii, którą mężczyźni mogą całkiem pominąć. Piersi kobiety w czasie najróżniejszych aktywności, szczególnie biegania, są narażone na ruchy i podrażnienia, które mogą doprowadzić do tkliwości i nieprzyjemnych urazów. Dlatego bardzo polecane są biustonosze sportowe, jakich przeznaczeniem jest zatrzymywanie piersi w ryzach i zapewnienie kobiecie stuprocentowej mobilności podczas najróżniejszych aktywności. biustonosze sportowe stringi stroje plażowe