Czemu dobrze wykorzystywać tradycyjne sposoby na dotarcie do klientów? Czy plakatowanie to dobry sposób?

Na pewno żyjemy w cyfrowych czasach, co oznacza, że każdego dnia powszechnie korzystamy z możliwości najnowszych technologii. Nie zadziwia już obecnie nikogo to, iż dostęp do Internetu jest właściwie niczym nieograniczony, że umawiamy się ze znajomymi przez social media, a też to, iż robimy zakupy przez internet.

Nie zmienia to jednak faktu, iż życie poza siecią standardowo się toczy i tam także korzystnie promować swoje usługi.

Gry planszowe

Autor: Will Merydith
Źródło: http://www.flickr.com
apteka
Chociaż coraz więcej firm maksymalizuje swoje budżety na promocyjne działania online, to jednakowoż korzystnie jest przeznaczyć pewną część środków na tradycyjną promocję. Ciekawą opcją, która zawsze zdaje egzamin jest plakatowanie. Czemu zdaje egzamin? Bo umiejscowienie ciekawych, zwracających uwagę plakatów zawsze zwraca uwagę. Szczególnie jak zrobimy to w miejscu, w którym jest dużo osób.
Nie istnieje możliwość, by były niezauważone. Wiadomo, że w większych ośrodkach miejskich, np. w Krakowie jest wiele tego typu przekazów reklamowych, tak więc jest obawa, iż nasza reklama może być niedostrzeżona. Tu oczywiście wszystko w rękach grafików i copywriterów, którzy muszą stworzyć przekaz przykuwający uwagę. Nie zmienia to jednakowoż faktu, iż osoby rozwieszające plakaty również powinny mieć dość duże w tym doświadczenie, znać miasto, wiedzieć, w jakim miejscu najkorzystniej zdecydować się na taką kampanię.

Dlatego też lepiej oddać takie zadanie profesjonalistom, bo jak plakatowanie Kraków to na tyle duży ośrodek miejski, że osoba nieznająca miasta może mieć z tym problem. Taka firma wszystko dobrze zaplanuje, określi rejony miasta, w którym zawisną nasze plakaty, dzięki czemu na tym skorzystamy.