Dlaczego należałoby mieć wizytówkę jadłodajni, w której podawane są pyszne obiady?

Czy wydarzyło Tobie się być kiedyś w pewnym miejscu tylko przez niedługi czas, przy okazji? Na pewno tak. Jest zatem dość potencjalne, iż zjadłaś tam wtenczas jakikolwiek posiłek.

Jeśli miało to miejsce w dobrej restauracji, to prawdopodobnie było to jakieś regionalne pożywienie, jakiego chciałabyś skosztować ponownie.

element

Autor: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com
etui

Autor: Szymon Sieciński
Źródło: http://www.flickr.com
Nie pamiętasz jednak, ani jak się to danie nazywało, ani jaką posiadała nazwę ta restauracja (zobacz kliknij tu). Nie możesz więc zwyczajnie przeczytać w internecie. Gdybyś miała chociaż takową ich reklamę jak mały karton z adresem. Jeżeli zaciekawi Ciebie ich wizytówka restauracja powinna je wszakże wydawać przy wejściu. A może okazałaś się być tak zachwycona ślicznym wystrojem wnętrza, iż nie zauważyłaś, iż wizytówki były położone na blacie przy drzwiach wyjściowych? Tak czy inaczej na pewno przypominasz sobie, co jadłaś, a gdybyś zadzwoniła, to prawdopodobnie kelner restauracji nie przekazałby Ci przepisu. Cóż, Alzheimer nie boli. Zostało wyłącznie zrobić sobie w mieszkaniu coś a’la pożywienie z tej delegacji.
wizytówka restauracja

Autor: MENU
Źródło: MENU
A może… Spytasz kogoś z firmy, kto także tam był. Może występując z takiej jadalni taki ktoś wziął ze sobą takową pamiątkę jak wizytówka? Wszakże to bardzo potencjalne, ta restauracja faktycznie była niezwykle dobra. A sam mały kartonik to przecież doskonały sposób wspomnienia wszelakiego lokalu.

Wszelki zwiedzający utrwali w pamięci w taki sposób, w jakim miejscu zjadł tak pyszne oraz tanie dania. Dzięki niej będzie również w stanie przekazać informacje o restauracji swoim znajomym, jacy będą przebywać w jej okolicy.