Dobra propozycja aut dostawczych

Transport drogowy to kluczowy tryb transportu towarowego. Transport drogowy stanowi ponad dwie trzecie całościowego przewozu towarów, toteż sprzedaż samochodów dostawczych cały czas rośnie.

ciężarówka

Autor: Ingy The Wingy
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwój przewozu powinna iść w parze z warunkami w odcinku bezpieczeństwa, oraz ochrony środowiska. Poza tym szereg pozostałych dziedzin transportowych podlega przepisom prawnym, zarówno w temacie konkurencji pomiędzy spedytorami, jak i możliwości czynienia rzemiosła, warunków pracy, czy też standardów technicznych pojazdów.

Duża rozmaitość funkcji transportowych nastręcza dużej palety pojazdów. Od delikatnych wywrotek przeznaczonych do prac na małą skalę, aż po czteroosiowe betonomieszarki, bądź traktory siodłowe do transportu ponad gabarytowego (dowiedz się więcej). Ciężarówki DAF to dobre rozstrzygnięcie transportowe do wszelkiego wdrożenia. Efektywne i niezawodne, bezpieczne i wygodne.

Transport nastręcza odpowiednio opracowanych pojazdów ciężarowych. Drobne ciężarówki (hiperłącze do strony) z krótkim odstępem osiek gwarantują dobrą zwrotność, przydatną przy szybkich tranzytach kurierskich. Cięższe trzyosiowe ciężarówki służą do transportów półproduktów budowlanych. Osiągalne są również podwozia zabudowane platformą, platformą z opończą, kontenerem, chłodnią, karoserią do transportu napojów, lub szkła, zaopatrzone w windy załadowcze, czy też dźwigi, a także traktory z naczepą miejską. Przewóz dystrybucyjny jest podobnie zróżnicowany, jak przewożone towary. Dlatego koniecznie trzeba wybrać właściwe ciężarówki DAF (czytaj w serwisie). Zobacz .

Firma DAF prezentuje okazałą gamę ulepszeń znanych pojazdów, zaopatrzonych w ekonomiczne silniki. Udoskonalenia te nie tylko przynoszą lepsze osiągi, ale również zezwalają na spadek zużycia paliwa. Przekłada się to niższe wydatki użytkowania i najwyższy wykonalny przychód na kilometr.

Dzięki znakomitym parametrom, sprzedaż samochodów| ciężarowych stoi na dużym pułapie. Komfortowe wyposażenie kabiny jest niezwykle istotne dla kierowcy, przede wszystkim w trakcie długich tras. Fotele najnowszej generacji zapewniają idealny komfort i są prawidłowo zaopatrzone w pomocne podparcie boczne.