Fani Apple mówią, że amerykańska marka jest najlepsza na całym świecie, wobec tego kupują ich smartfony i są im wierni

Jeżeli jesteśmy usatysfakcjonowanymi właścicielami iPhone albo iPad, to trzeba pamiętać o należytym zabezpieczeniu naszego urządzenia. Nie jest on niedrogi, dlatego tym bardziej byłoby nam żal, gdyby zarysował mu się wyświetlacz.
Warto należycie zabezpieczać własny telefon, aby nie zarysował się na przykład przez klucze, jeśli włożymy telefon i klucze do plecaka do tej samej przegródki.

Czerwona gaśnica

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Na nasze nieszczęście po takim bliskim spotkaniu nasz ukochany telefon może mieć porysowaną szybkę. Aby się tego ustrzec warto zakupić etui 5S – (etui do 5s). Może mieć ono różne barwy lub wzory. Możemy nawet kupić modne ostatnimi czasy pokemony – nasz nowiutki Apple będzie wyglądał jak żółty Pikachu. Jeśli mamy iPhone 4 etui (zobacz iphone 4 etui) także nam się przyda. Wzorów jest tyle, że z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Oczywiście dostęp do wszystkich gniazd nie stanowi żadnego problemu.
targus vuscape

Autor: Emilio Küffer
Źródło: http://www.flickr.com
Rewelacyjnym rozwiązaniem jest również etui Targus Vuscape. Jest bardzo eleganckie i pomaga chronić nasz smartfon. Jest wiele dostępnych odcieni tego etui. Jednakże to co najważniejsze jest we wnętrzu – mianowicie miękka wyściółka, która zabezpiecza. Etui Targus Vuscape (zobacz targus vuscape) posiada funkcję standu, zatem ułatwi nam to pisanie i czytanie. Znajdziemy tu także miejsce na rysik, który jest przeznaczony do wodzenia nim po ekranie.

Naturalnie ten model ma łatwe dojście do wszystkich portów, zatem nie trzeba ściągać pokrowca, żeby naładować smartfon lub słuchać muzyki. Takie etui sprawi, że będziemy kochać swój smartfon tym mocniej.