Jak skompletować wyprawkę dla dzidziusia?

Kompletowanie wyprawki to prawdopodobnie jeden z najfajniejszych momentów ciąży, szczególnie dla osób spodziewających się pierwszej pociechy.
Przyszli rodzice, a szczególnie matki, będą w stanie wydać ostatni grosz na wyśnione gadżety dla swojego nienarodzonego dziecka, niekoniecznie zastanawiając się nad ich użytecznością.

Do kompletowania wyprawki należy podejść z planem, gotową listą przygotowaną przedtem z kimś, kto ma to już za sobą jak też wie, jakie przedmioty to kategoryczny must have, zaś jakie można odpuścić sobie. Miejmy na uwadze, iż w zakresie wyprawki lepiej spytać inną mamę niż sprzedawczynię w sklepie, która za każdą sprzedaną nam rzecz otrzymuje prowizję. Na pewno lepiej kupić za mało aniżeli za dużo, zawsze przecież możemy dokupić brakujące części układanki. Co zatem musi się znaleźć w wyprawce malucha?
przestrzeń

Autor: Ben
Źródło: http://www.flickr.com
bawełniana czapka

Autor: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com
Kącik bobasa to jeden z najistotniejszych punktów wyprawki – jest to miejsce, gdzie dziecko drzemie, wypoczywa, jest przewijane i ubierane. Niezwykle istotne jest, by zaplanowany był z głową, aby rodzic miał wszystko w zasięgu ręki. To, czy będzie on odseparowany w części alkowy, czy może oddzielnym pokoju dla dziecka zależy od warunków mieszkaniowych jak też nas samych. Najbardziej potrzebne rzeczy do kącika oseska to kołyska czy też łóżeczko. Łóżeczko to obiekt, jaki posłuży nam najdłużej, stąd jego zakup przeanalizujmy dwa razy.

W sprzedaży jest wiele typów materaców, różnią się wkładem, poszyciem oraz grubością. W handlu dostępne są lateksowe, gryczano-kokosowe. Niezbędne będą także tetrowe pieluszki, śpiochy oraz bawełniana czapka.

Jeżeli myślisz, że ten materiał jest warty zainteresowania, to co pomyślisz, gdy poznasz więcej wiadomości z tego źródła (http://falelokikoki.pl/oferta/allwawes)?. Zwyczajnie kliknij tutaj oraz sprawdź.

/J]