Jaką biżuterię darować swojej damie – przewodnik

Panie uwielbiają nosić biżuterię, a jeszcze bardziej uwielbiają ją dostawać od swoich dżentelmenów.
Niestety świat świecidełek jest dla nas często obcy, ale to nie przyczyna by się wycofywać! Przygotowałem dla Was parę zasad, którymi można się kierować kupując biżuterię swym kobietom.

A więc postanowiłeś, że tym razem podarujesz swojej kobiecie biżuterię. Jeśliby to były zaręczyny, rzecz byłaby relatywnie prosta. Miałbyś tutaj nadzwyczaj ograniczony wybór. Zaś wszelakie inne okazje pozwalają na dobór podarku z pełnej gamy. A jest w czym przebierać: złoto, pierścionki, kolczyki, łańcuszki, bransoletki, rubiny, opale. Głowa boli! Co gorsza biżuteria, jak większość fragmentów damskiego okrycia, podlega silnym wpływom mody. Tak więc trudno tutaj mówić o sztywnej klasyce.
modern car - BMW

Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
hurtownia jubilerska

Autor: Calvado
Źródło: Calvado

Warto na początek zerknąć w przeszłość i poszukać inspiracji w czasach naszych babć a także dziaduniów.

Jeśli musisz szybko odnaleźć pokrewne teksty odnoszące się do omawianego problemu, zobacz dodatkowe info (https://twoja-galeria.eu/reprodukcje/3454-hopper-edward/) na innej tego rodzaju witrynie.

Nasi przodkowie wyznawali w tym miejscu podstawową zasadę: biżuterię wręcza się wyłącznie kobietom bliskim. Będzie to głównie wybranka serca, ale także matka, siostra bądź córka. Biżuteria to bowiem niesłychanie zobowiązujący podarunek. kobieta, jaka nie czuje się związana z panem ofiarującym jej biżuterię, może, a wręcz powinna, podarunek oddać. Następna reguła nawiązuje do kobiecej elegancji, w jakiej obowiązuje zasada harmonii. Doskonałym miejscem na kupowanie tego typu przedmiotów będzie hurtownia jubilerska.

Nabywając biżuterię dla swej wybranki, pamiętaj, że nawet kiedy Twoje uczucie jest gorące, prezent nie powinien krzyczeć. Tego rodzaju kosztowności są bardziej kropką ponad „i” aniżeli kluczowym punktem programu.