Jaki strój karnawałowy kupić dla brzdąca?

Zabawa sylwestrowa z maluchami? Niekoniecznie, pod warunkiem, że znajdziesz maluchom inną rozrywkę. Jeśli nie masz pomysłu na zabawę z dzieckiem, przyszykuj mu kostiumowy bal. Odzienia karnawałowe dla dzieciaków to nieodłączny element sylwestrowej zabawy.

kostiumy

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com
Bale karnawałowe są doskonałą imprezą dla dzieci. Najmłodsi, tak samo jak dorośli, potrzebują przywitać Nowy Rok w doskonałych nastrojach. Rzecz jasna szampańskich – bezalkoholowych. Aby zabawa z maluchami należała do udanych, powinno się ją stosownie przygotować. Szycie kostiumów to doskonały pomysł na rozrywkę dla rodzeństwa. Pozwól pociechom udzielać się w przygotowywaniach.
Pokój

Autor: Pinio
Źródło: Pinio

Bal karnawałowy dla dzieci nastręcza stosownej oprawy. Dziewczynki ochoczo przebiorą się za czarodziejkę, księżniczkę, damę dworu. Oryginalny będzie kostium policjantki; amazinggirl.pl zaprasza lub kostium Indianki. Dzieci z charakterem wyselekcjonują wiedźmę, piratkę, diablicę itd.

Spójrz na ten ciekawy tekst i odkryj więcej tutaj (http://www.lampomat.pl/lampy-argon). Zapewne nie będziesz żałować. Nie zwlekaj dłużej! Zrób to w tym momencie!

Pomysłów jest co niemiara. Ale jak je zrealizować? Oczywiście można pójść na łatwiznę i wynająć kostium pokojówki (więcej kostiumów) . Jeżeli jednak w twoim mieście nie ma punktu, w jakim będziesz mogła pożyczyć strój, możesz potraktować szykowanie okrycia jako wyzwanie. Zaangażuj w to latorośl. Wspólnie na pewno przyjemnie spędzicie czas. stroje dla dziewczynki z reguły są wykonywane na bazie kostiumu księżniczki. Możesz potraktować go jako wyjściową pozycję dla odzienia wróżki, damy dworu, czarownicy.

Ażeby wykonać odzienie księżnej, przygotuj sobie drucik nieodzowny do wykonania aureoli, baletki, komplet do make-up (najodpowiedniej z brokatem), diadem, spódnicę baletnicy, sztywny papier tektura, ewentualnie brokat do posypania włosów oraz skóry.