Jakie mogą być typy ofert oraz czym się one charakteryzują?

Firmy posiadają dla swoich pracowników różne propozycje, które mogą tyczyć się przykładowo szkoleń podnoszących umiejętności. Zakłady telekomunikacyjne czy medyczne oferują swym zatrudnionym różne pakiety, z których mógłby skorzystać nie tylko pracownik, ale i cała jego rodzina.

Panele podłogowe z kolekcji Artria

Autor: Witex
Źródło: Witex
Oferta medyczna dla firm jest niezwykle istotnym oraz cenionym bonusem pracowniczym. Wiadome jest, że aby wszystkie projekty były prędko wykonywane, potrzebny jest do takiego celu dobry personel. Jeśli ktoś prowadzi średnie przedsiębiorstwo oraz zależy jemu na lojalnych i zdrowych pracownikach, to może zainteresować się ofertą medyczną dla swych członków personelu. Zatrudniony miałby do doboru parę pakietów realizowanych w granicach danej opcji. Zwierzchnik płaci za członka personelu mniejszy abonament, zaś członek personelu dopłaca tylko małe sumy za realizację wizyty. Jest w tym czasie dostęp do dużej sieci placówek zdrowotnych na obszarze całego kraju. Co istotne, z tego pakietu zdrowotnego może korzystać także rodzina pracownika. Komfortowe dla odbiorców takiego pakietu mogłoby zostać to, że odbieranie wyników badań i konsultacje z lekarzem mogłyby odbywać się on-line. Nieistotne jest wtedy, że pracownik jest na urlopie albo wyjechał na wyjazd służbowy.
łóżka

Autor: UGArdener
Źródło: http://www.flickr.com/
Spółki telekomunikacyjne także posiadają ciekawe propozycje dla firm. Oferują różne telefony komórkowe z dostępem do internetu. Oprócz tego po zalogowaniu Klient posiada pełny dostęp do danych na swym koncie.

Operatorzy oferują łatwe doładowanie smartfona ze swojego rachunku bankowego oraz jednocześnie zyskuje się np. 20 % więcej wartości takiego doładowania. Można by także sprawdzić sumy faktur i dokonać płatności on-line.