Kiedy może się przydawać dobry oraz ciepły polar?

Teraz do wyboru mamy bardzo dużo różnorodnych rodzajów ubrania. Moglibyśmy je kupować w sklepach internetowych czy w tradycyjnych sklepach z ubraniami. Jest np.

płótno - zdrowie

Autor: Kamil Porembiński
Źródło: http://www.flickr.com
polar dedykowany dla służb mundurowych.
Jeśli chciałbyś posiadać wspomniany polar, wybierz polar Helikon Infantry. Ma on 4 kieszenie na podstawowe wyposażenie i opcję prostej personalizacji, która możliwa jest dzięki rzepom velcro. Kurtka ta stworzona jest z grubego materiału o gramaturze 330g/m2. Zamykana jest ona na suwak, który funkcjonuje w dwóch kierunkach. Na łokciach oraz ramionach, zatem miejscach wystawionych na przecieranie, bluza jest pokryta wzmocnieniami w kamuflażu PL Woodland wz93. Kurtkę można nosić, kiedy na powietrzu jest zimniej, tak w jednostce, jak i w terenie. Polar posiada regulowane mankiety oraz rozciągliwą regulację dolnej części kurtki.
Jest to niezwykle gruba bluza polarowa i przedstawia izolację termiczną nawet w największe mrozy. Umożliwia jednocześnie usuwanie nadmiernej ilości ciepła i potu wydzielającego się podczas ćwiczeń.

Zaciekawiły Cię informacje opublikowane w tym miejscu? Jeżeli tak, to kliknij tutaj oraz odkryj stronę, która też Cię się spodoba.

Polar ma obszerny krój oraz przez to można pod spód założyć cieńszą koszulę. Zmieści się nawet pod nią kamizelka kuloodporna. Aby chronić nerki przed zmarznięciem, kurtka ta ma nieznacznie dłuższy tył. Kurtka jednak jest dosyć niedługa, aby mieć dostęp do kieszeni oraz urządzenia przyczepionego na pasku spodni. Istotny w tej kurtce jest duży kołnierzyk chroniący szyję przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Kurtka dostępna jest w wielu rozmiarach od XS do XXXL. Cena tego polaru oscyluje wokół kwot od 120 do 250 złotych.

Czy uważasz, że jest potrzeba dokładniejszego sprawdzenia umieszczonych w tym artykule wiadomości? Jeśli tak, to kliknij tu oraz zweryfikuj witrynę (http://www.kielce24.com.pl/karma-i-akcesoria-dla-zwierzat/karma-dla-psow).

Można ją zakupić w internecie. Mogłaby posiadać odcień czarny lub zielony.