Który gadżet reklamowy mógłby posłużyć jako ochrona przed promieniami słońca?

W asortymencie agencji reklamowych jest duża paleta przeróżnych gadżetów, które można rozdawać obecnym oraz potencjalnym interesantom prowadzonej przez siebie firmy.

Mogłyby być to smycze, bluzy, breloczki lub czapki – zobacz| – z daszkiem.

Mogą być one dobrym nośnikiem promocyjnym, ponieważ mają stosunkowo obszerną powierzchnię, na której można by zamieścić niemalże jakikolwiek nadruk. Poza tym tego typu czapkę można nosić na co dzień przez kilka miesięcy w roku, więc zamieszczoną na czapce reklamę mogłoby zobaczyć dużo osób. Sama czapka może posiadać praktycznie dowolny kolor, a jej obwód można regulować przy pomocy łatwego w użyciu zatrzasku. Jest ona wykonana z bawełny, co sprawia, że jest niezwykle przyjemna w dotyku. Jej cena to zaledwie parę złotych, z tego też powodu czapki z daszkiem z nadrukiem są doskonałym pomysłem na przykładowo nagrody w organizowanym na np. pikniku biznesowym konkursie. W przypadku zakupu większej liczby czapek, zmniejsza się także cena pojedynczej czapki. Można również zamówić model, jaki ma jednorodny biały fragment materiału nad daszkiem.

Ekscytujący wpis? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten link, ponieważ w witrynie kołki drewniane producent, którą tu odnajdziesz, także jest coś ciekawego.

Bardzo poprawia to czytelność umieszczonych w tym miejscu nadruków reklamowych.

Kubek malowany ręcznie, ceramika bolesławiecka

Autor: “Manufaktura”
Źródło: “Manufaktura”
Funkcjonuje wiele różnorodnych wersji takich czapek. Odróżniają się m.in. materiałem wykorzystanym do ewentualnego wzmocnienia daszka. Mógłby to być plexi albo karton. Naturalnie daszek nie musi zostać wzmacniany, jednak zdecydowanie przedłuża to jego żywotność. Zazwyczaj tego typu czapka składa się z 6 elementów, z których każdy może posiadać odmienny kolor.

Atutem takiego towaru jest jego uniwersalność także ze względu na docelową grupę klientów. Taką czapkę z daszkiem mogą wkładać niemalże wszyscy: kobiety, dzieci czy panowie.