Najlepsze damskie marki ubrań na zimę

Marki ubrań to temat rzeka, szczególnie, gdy chodzi o płeć piękną. Ubrania mają wiele odwołań: druga skóra, przedłużenie osobowości – do takich odwołań przy zakupie odnosimy się najczęściej. Dopłacając do ubrania, które podoba się bardziej niż inne czujemy się pewniejsi, bardziej zadowoleni.

torebka prezentowa

Źródło: christmasstockimages.com

Warto wspomnieć o prestiżu, a konkretnie o logach, które wybierają panie. Tyczy się to dam, które pozwalają sobie na nutkę luksusu, jak i niemniej eleganckich, jednak bardziej ograniczonych budżetem.

Panie, nastawione na elegancję i trochę ekstrawagancji muszą zajrzeć do oferty firmy Patrizia Pepe (zobacz polecane fasony). Wszystkie składowe garderoby od tej włoskiej firmy należą do zdecydowanie wysokiej półki w każdych kolejnych katalogach. Jedno jest pewne najwyższa jakość idzie tu w parze z doskonałymi fasonami. Stroje wierzchnie w konwencji jesiennej, czy to w wersji puchowej, skórzanej czy wełnianej dostaniemy tylko powyżej dwóch, a nawet trzech tysięcy złotych. Tyle zapłacimy chcąc kupić tutaj płaszcz lub kurtkę. Progi innych typów ubrań tej marki kształtują się tak samo wysoko. Sukienki koktajlowe, skórzane torebki, a nawet koszule kosztują tutaj ponad tysiąc złotych (Łódź zegarki). Dla większości ludzi cena elitarnego „ciucha” jest równoznaczna lub przekracza wartość jednorazowego miesięcznego zarobku.

Na szczęście są tańsze rozwiązania na zakup stylowego i ładnego szalika, apaszki, torebki – katalog po przystępnej cenie posiada Marengo Fashion U tego producenta najnowsza kolekcja jesienno-zimowa została już uruchomiona. Swoje pięć groszy wyłapią tutaj również panowie. Ci, którzy lubią szale mają do wyboru kompozycje z rozmaitych materiałów, m. in. jedwabiu, bawełny, poliestru, akrylu. Dla pań gotowa jest już bogata oferta akcesoriów ze skóry: torebek, portfeli i kosmetyczek i innych – . Pula odcieni jest spora, bez problemu powinniśmy dobrać torebkę czy portfel pod płaszcz czy kurtkę.

Zestawienie marek wskazuje jak różnie kształtują się ceny ubrań i akcesoriów na jesienne miesiące. Marka pozostaje w cenie, stylowość można kupić taniej. Decydujący wpływ i tak mają kwestie finansowe – nie każdy pozwoli sobie na ciucha za kilka tysięcy złotych, kupując w jego miejsce kilka tańszych.