Nie dla wszystkich mężczyzn markowe jeansy z kieszeniami i t-shirt to ulubiony styl

Na szczęście stereotypy, o tym że poprawianie urody to praca dla kobiet i, że dobrze ubrani i zadbani panowie, mają inną orientację seksualną, powoli zanikają. Każdego dnia na ulicach miast, mija się setki mężczyzn.

spodnie jeansowe

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej pory w modzie męskiej bardzo mało się działo. Polski mężczyzna był bardzo pospolity: nudne odcienie, (lee skinny) luźne kroje. Teraz, rzeczywiście niewielka grupa panów ubrana jest byle jak ale z dnia na dzień gro facetów zachwyca i przyciąga spojrzenia pań. Mężczyźni szanują symbolikę ubrania i coraz chętniej zmieniają priorytety zakupowe.

moda męska

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma co ukrywać – zachwycający strój potrzebuje nieco wyrzeczeń a dobry styl to już nie szafa wypchana po brzegi zbędnymi ubraniami, lecz skrupulatnie wyselekcjonowana podstawa ciuchów, które są uniwersalne i nieśmiertelne. Lepiej jest mieć mniej ubrań wysokiej jakości niż kilkadziesiąt sztuk kupionych na wyprzedaży. Chociaż ciuchy (kurtka lee damska) markowe czasem niełatwo z oddali rozpoznać od tych pospolitych, to stroje za duże i za szerokie, nawet najkosztowniejsze, od razu wpadają w oko. Pokutuje albowiem jeszcze wśród niektórych panów tendencja zakładania ciuchów w niewłaściwym rozmiarze.

Powszedni strój trzeba zauważać nie tylko jako przedmioty, które mają pełnić role czysto praktyczne, lecz jako cząstkę tworzenia prezencji. Najistotniejsze by sposób ubierania był zharmonizowany do sposobu życia. (lee wrangler sklep) Dobry styl można budować na bazie klasycznego garnituru, ale także nieformalnych marynarek i casualowych spodni (zobacz. Każdy mężczyzna powinien mieć choćby jedną parę niezwykle praktycznych jeansów, które po odpowiednim zestawieniu z resztą stroju pozwolą “wejść” prawie wszędzie. Na brak ofert męskich dobrych jakościowo jeansów nie ma co narzekać.