Niedrogie rozwiązania na większą moc silnika

Każdy posiadacz auta pragnie, ażeby jego auto było idealne pod każdym względem. W ostatnim czasie bardzo powszechny stał się chiptuning.

Chiptuning jest niedrogim sposobem na wyższą moc w dieslu.
dodatki

Autor: Leonora Enking
Źródło: http://www.flickr.com
By jednak marzenie o szybszym pojeździe nie zamieniło się w serwisowy koszmar, kierowcy powinni pamiętać o niektórych zasadach. Podwyższenie mocy nie powinno być nazbyt duże, metamorfoza programu winna być sporządzona przez specjalistę, a wóz po modyfikacji potrzebuje większej troski serwisowej. Jest to zabieg polegający na wykluczeniu ze sterownika jednostki pędnej fabrycznego programu i zastąpienie go programem dostarczonym przez tunera. Banalny zabieg jest o tyle efektywny, że potrafi całkowicie przekształcić charakterystykę modyfikowania mocy, zagwarantować dużo wyższą siłę motoru i niekiedy zoptymalizować wyniki spalania.

bmw e39 tuning

Autor: Michel Curi
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo, że BMW to marka sama w sobie, posiadacze częstokroć decydują się na ich modyfikację.

Zobacz tutaj, sprawdź ofertę (http://www.grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-krakow/) naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, więc nie będziesz żałować!

Dzięki niej zwiększa się także bezpieczeństwo aktywne na drodze. BMW e39 tuning – (sprawdź tuning chiptuning) polepsza moc, co najbardziej przydaje się przy wyprzedzaniu.

Czy ten post zdaje się być interesujący? Masz ochotę obejrzeć dużo wiadomości na ten temat? Więc idź tu dzierżawa naczep wywrotek i przeglądnij kolejny opis.

Przeróbki trzeba jednak przeprowadzać rozsądnie, nie wystawiając napędu na przesadny trud.

Przeróbka winna być wykonywana indywidualnie w zależności od aktualnej kondycji silnika, generowanych parametrów, jego aktualnego potencjału, jakości stosowanego paliwa, jak też charakterystycznych potrzeb użytkownika.

W przypadku małej sprawności danej jednostki pędnej, czy usterek przedstawionych w trakcie precyzyjnej diagnostyki obciążeniowej, trzeba to naprawić, aby przystąpić do tuningu.