Pościel, narzuty i inne tekstylia – czyli jaki prezent przekazać nowożeńcom

Ślub kogoś z bliskiej rodziny to na ogół radosna nowina, na którą wszyscy wyczekują z niecierpliwością. Z wydarzeniem tym wiąże się wiele wspaniałych chwil, a do jednej z nich zalicza się otrzymywanie podarunków. Aczkolwiek wybór upominku dla pary młodej nie zawsze jest łatwą prawą. Zazwyczaj zależy nam na tym, aby podarować młodej parze coś, co rzeczywiście się jej przyda, a równocześnie spodoba.

Stawiając na określony gatunek produktów unikniemy ryzyka, że nasz podarunek okaże się nietrafiony. Do takich produktów zaliczyć można przykładowo rozmaitego typu tekstylia, które zawsze się nam przydadzą. Mogą to być rozmaitego typu ozdabiane narzuty na łóżko, czy z kolei szykowna pościel bawełniana zrobiona z najlepszej jakości bawełny. Ważne przy tym, by kupić rzeczywiście wysokiej jakości produkty. Byle jaką pościel zakupimy już za trzydzieści złotych. Ta wyprodukowana z najlepszych tkanin, pięknie zdobiona, a w dodatku trwała, to wydatek od 100 zł w górę. Jeśli zamierzamy więc dać pościel młodej parze postawmy na pościel ekskluzywną, wykonaną z bawełny egipskiej z wyjątkowym wzornictwem i kolorystyką. Czytaj też

Nieco bardziej ryzykowne jest zakupywanie pojedynczych akcesoriów do domu, szczególnie wtedy, gdy nowożeńcy mają zamiar ujednolicić aranżację w pomieszczeniu i nasz upominek może się wtedy okazać nietrafiony. Warto więc w tym przypadku kupować całe komplety. Na przykład, jeżeli mamy zamiar zakupić wysokiej jakości akcesoria do łazienki, warto, aby wszystkie były w jednym komplecie gwarantującym jedność stylistyczną.

Autor: ArtDecor24.pl

Jeżeli młoda para ma mydelniczki łazienkowe i pozostałe akcesoria w pomarańczowym kolorze, a dywaniki łazienkowe dostanie w czarnym, może to całkowicie zepsuć pomysł jednolitej aranżacji w tym pomieszczeniu.

Zakup upominku na ślub powinien być zatem solidnie przemyślany. Jeśli mamy obawy, że nie trafimy w gusta nowożeńców, gdyż na przykład nie znamy ich upodobań, lepiej podarujmy pieniądze, które będą mogli spożytkować zgodnie z własnym zamysłem, niż kupować coś, co okaże się niepotrzebne i nie będzie wykorzystywane. Jeśli natomiast wiemy co by się przydało nowożeńcom, podarujmy to, ale wybierając tylko i wyłącznie produkty jak najlepszej jakości.
Źródło