Specjalistyczne dobieranie stanika i korzyści z tego płynące

Kobieca bielizna jest częścią odzieży, która przez spory czas podlegała pewnego rodzaju tabu. O biustonoszach nie mówiono w ogóle, ich wybór w sklepach również nie był zbytnio szeroki. Ostatnio te tendencje jednak ulegają zmienia i obecnie obserwuje się rosnące zainteresowanie kwestią dopasowywania biustonoszy, także w środkach masowego przekazu

. Zauważono bowiem jak znaczące jest odpowiednie dopasowanie biustonosza do kształtu biustu i do jego rozmiaru. Aktualnie również ma terenie Polski tworzonych jest coraz więcej specjalistycznych punktów sprzedaży, gdzie nie tylko można nabyć biustonosze wysokiej jakości, ale również dostać profesjonalną poradę w kwestii doboru. Tak więc od jakiegoś czasu określenia takie jak balkonetka i podobne dla sporej liczby osób przestają być tajemnicą.

biustonosz

Autor: Kostar
Źródło: Akrobatka.pl

Brafitting – uprawnienia i stanowisko

Coraz częściej ostatnio słyszy się o tak zwanym brafittingu, który jest profesją polegającą na pomocy w dobieraniu staników – http://jagna.pl/biustonosze-c-23.html. Do pracy w takim zawodzie konieczne są umiejętności pod względem doboru bielizny, jak również szeroka wiedza na temat typów biustonoszy i różnych rozmiarówek. Do tego celu kończy się specjalne szkolenie, po którym ma się pozwolenie na wykonywanie zawodu. Wyspecjalizowane brafitterki można spotkać w coraz większej ilości punktów z biustonoszami, szczególnie w większych miastach. W ostatnim czasie dość często zdarza się również, że brafitterki takie występują w programach telewizyjnych przekazując wiedzę o sposobach dobierania staników.

biustonosz

Autor: Alles
Źródło: Nocna24.pl

Dobrze dopasowane nie musi być brzydkie

Do pewnego momentu większa część kobiet myślała, że komfortowe staniki nigdy nie będą atrakcyjne wizualnie, z kolei te ładne nigdy nie będą komfortowe. Na szczęście zależność taka nie ma związku z rzeczywistością. Obecnie w punktach sprzedaży można znaleźć wiele rodzajów biustonoszy, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i bardzo wygodne. Ich koszty bywają dość duże, jednak wiąże się to z wysoką jakością, za jaką zazwyczaj warto dopłacić. Przykładowo warto w takim sklepie nabyć specjalny biustonosz bez ramiączek, wówczas będzie się miało pewność jego dobrej jakości i tego, że będzie na swoim miejscu przez cały czas noszenia – http://jagna.pl/biustonosze-odpinane-ramiaczka-c-23_46.html. Takie biustonosze jeżeli nie są właściwie ukształtowane, mogą opadać i psuć kształt kreacji.