Torby lekarskie w sklepie online.

Sklep online proponuje torby medyczne w konkurencyjnych cenach. Przechowywanie jak i transport wybranych produktów wymaga usytuowania ich w torbie medycznej. Dzięki temu można zadbać o porządek, ochronę posiadanych produktów, ich trwałość oraz dostęp do zawartości torby medycznej zawsze, gdy istnieje taka potrzeba. Wykonanie toreb medycznych z trwałych, odpornych na wpływ czynników zewnętrznych materiałów, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich użycia.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb symbolami medycznymi, pozwala na ich szybką i prostą identyfikację, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne wykonane są zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP do spraw ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na rozerwania. Komora główna torby ma 3 regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono także uchwyty na butlę tlenową. W kieszeni górnej zostało specjalnie stworzone miejsce na pakiet opatrunków.

W kieszeniach bocznych znajduje się miejsce na drobny sprzętoraz uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny dwuczęściowy.Torby medyczne mają trwałe zamki 15 mm, które gwarantują pewne otwieranie komór torby. Torby medyczne – http://czarmed.pl/sklep/62-torby-medyczne – wyposażone są w uchwyty do trzymania w ręce, na ramieniu oraz szelki do noszenia na plecach. Torby medyczne oznaczone są krzyżem św. Andrzeja jak i taśmą odblaskową, niezbędną do poprawy widoczności ratownika, pracującego w nocy. Torba jest pokryta pianką, co ochrania jej zawartość w czasie transportu i w razie upadku torby na podłogę. Torby medyczne otwierane są w całości – co gwarantuje łatwy i szybki dostęp do wnętrza torby. http://czarmed.pl/sklep/112-sprzet-ratownictwa-wodnego-

Dla podsumowania – torby medyczne to bardzo funkcjonalne torby, mające komorę w kształcie ,,U”, która zapewnia łatwy dostęp do produktów znajdujących się w jej wnętrzu. W głównej przegrodzie jest do dyspozycji 5 kieszeni, zamykanych na gumkę. Na klapie są 2 kieszenie siatkowe, zamykane na suwak. Dodatkowo torby medyczne posiadają dwie boczne kieszenie, w których znajdują się przegródki segregacyjne, również zamykane na suwak. Kieszeń piankowa z przodu torby jest przeznaczona jest na ruchome ampularium.Torby medyczne posiadają z tyłu dodatkową kieszeń przeznaczoną na dokumenty, również zamykaną na suwak.

Pas nośny jest odpinany, jest regulowany, z wygodnym antypoślizgowym naramiennikiem. Uchwyty z taśmy spięte są rączką. Dno torby jest usztywniane jak i zabezpieczone stopkami z gumy. Użyte materiały zapewniają niespotykaną odporność na przetarcia i rozerwania. Wnętrze torby stworzone jest z łatwo zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne występują w 4 kolorach: czerwonym, granatowy, czarny oraz żółtym.