Udając się na wyjazd pracowniczy warto rozważyć wynajem autokaru

Masz przed sobą nie lada wyzwanie. Musisz zorganizować wycieczkę dla dużej grupy osób z twojej firmy. Nie wiesz, w co włożyć ręce jak sobie z tym poradzić. Myślisz, że chyba ci się nie uda, tyle bowiem przed tobą zadań do wykonania. I nawet mimo, że ogarnąłeś już większość z multum zadań nadal zostaje jeszcze najważniejsze – jaki środek transporty wybrać? Masz kilka możliwości, z których najlepsza to niezaprzeczalnie autobus. Prześledźmy jednak pokrótce także inne możliwości.

autobus_wnetrze

Przypuśćmy, że wybieracie się za granicę, do Portugali. Pierwszą myslą jaka pojawia się w głowie, jest samolot. Prawdą jest, że Polacy od lat kochają latać. Wpływ na to mają na pewno bardzo dobre ceny (czasami można przecież „upolować” bardzo tani bilet i polecieć za 20-30 złotych), jak i czas takiej podróży. Zamiast tarabanić się innymi środkami transportu, samolot zrobi to szybko. Jednak jest to tylko pozorna szybkość, gdyż na lotnisku trzeba być znacznie wcześniej przed odlotem, zdążyć na odprawę, po wylądowaniu czekać na bagaż. A lotniska na dodatek oddalone są od centrum, więc (w zależności od wielkości miasta, do którego lecimy) czeka nas długa droga do celu. Ponadto, ciężko znaleźć odpowiednią ilość biletów na połączenie, które nam odpowiada. Trzeba zarezerwować bilety dużo prezd czasem, ale niekoniecznie cena będzie atrakcyjna.

Samochód także odpada, przez zbyt duże koszty. Pociąg zaś wiąże się z niewygodnymi przesiadkami. Jeśli bowiem udajemy się zagranica to nie jesteśmy w stanie uniknąć tego rodzaju utrudnień. A zapanować nad całą grupą, która zapewne będzie chciała się wyszaleć (w końcu wyjazdy służbowe to okazja także do zabawy) może być trudne.

Wobec tych „za” i „przeciw” najlepszą opcją pozostaje wynajem autobusów.

Hej, spójrz na stronę (https://www.detailing-centrum.pl/category/Shiny-Garage-201269?)!, to niezwykłe, że znowu tak prędko dodali tam coś aż tak nowego, musisz to koniecznie sprawdzić!

Nie dość, że można „zaklepać” je na każdy termin, to i koszt będzie najmniejszy. Są też zalety organizacyjne. Nie ma męczących przesiadek, nie ma niepotrzebnych przestojów, cała grupa jest w jednym miejscu i nikogo nie brakuje. Co więcej, taki wynajęty autokar może zawieźć nas w każde miejsce, nie musi to być koniecznie duża turystyczna miejscowość.

Gdy będziesz zdania, że znajdujący się w tym serwisie artykuł jest godny uwagi, kliknij ten link, a znajdziesz więcej serwis samochodów ciężarowych daf podobnych materiałów!

Nie musi to być wynajem autobusów z Krakowa czy z Warszawy. Nie trzeba jechać na odległe lotnisko, zamawiać wagony w pociągu i później szukać, który jest nasz. Nie trzeba też brać samochodu i jechać zderzak w zderzak. W autokarze nie dość, że podróż jest komfortowa, to dodatkowo wszyscy razem, bezpiecznie dotrą do celu. Co ważne, w tym samym czasie!
Autor –