Urządź prywatną łazienkę z inspiracją

Kiedy kupujemy nowe mieszkanie, jesteśmy z tego powodu szalenie podekscytowani. Wybieramy dzielnicę, wielkość, rozmieszczenie pomieszczeń. Jednak sam zakup nie będzie wystarczający, pomieszczenie powinno zostać poza tym urządzone.

tankowanie

Źródło: pixabay.com

Mnóstwo uwagi przeważnie poświęcamy salonowi oraz sypialni, łazienkę traktując mniej poważnie. Nie jest to jednak właściwe podejście, gdyż pomieszczenie to jest niezwykle ważne.
grzejniki dekoracyjne

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od naszych gustów, inny styl będziemy pragnęli wdrożyć w naszej łazience. Jeśli chcemy, żeby miejsce to było nowoczesne, należy zakupić grzejniki dekoracyjne, które będą miały designerski zarys grzejnik dekoracyjny. Do dyspozycji posiadamy szklane lub metalowe konstrukcje, które perfekcyjnie nadadzą się w takim wnętrzu. Należy wówczas zastosować monochromatyczne (www.archimod.pl/makiety-monochromatyczne) barwy wybierając akcesoria. Prostota i minimalizm są w takiej sytuacji najważniejsze. Dużo szkła i stalowych części, lub – nasz odsyłacz – takich wykonanych z surowego drewna, najlepiej się sprawdzą w modernistycznej łazience.
Mnóstwo osób jednak preferuje mocniej tradycyjny design, odnoszący się do lat minionych. Wówczas warto zastosować grzejniki dekoracyjne, w kształcie wijących się roślin, przypominające secesyjne detale architektoniczne. Dodatkowo, warto poszukać antycznej wanny, ze złoconymi nóżkami, która umieszczona zostanie w centralnym punkcie twojej łazienki więcej na stronie Bridom. Poza tym, możemy także odpowiednio zaadaptować zabytkowe meble, Na przykład w roli szafki pod umywalkę. Wówczas otrzymamy bardzo interesujący rezultat. Możemy także wykorzystać kafelki imitujące mozaikę w stylu bliskowschodnim, która mocno ociepli nasze wnętrze.
Kiedy urządzamy swoją łazienkę, wykorzystujemy głównie dwa style – modernistyczny lub antyczny.

W przypadku obu mamy do dyspozycji interesujące grzejniki dekoracyjne, jakie podkreślą kompletną dekorację. Musimy pamiętać, aby wszystko zaadaptować z polotem, nie popadając w przesadę.