Uwypuklij swoją kobiecość z udziałem stroju

Każda z pańzapewne chce czuć się piękną. Mało tego, nierzadko robimy bardzo wiele rzeczy w tym kierunku. Troszczymy się o nasze skóry nabywając luksusowe kosmetyki, pocimy się bez wytchnienia na siłowni, uprawiamy jogę, przemieszczamy się na rowerze. Chcemy żeby nasze wysiłki zostały zauważone.

pończochy

Źródło: pixabay.com
Jednak niezwykle istotnym czynnikiem jest nasza garderoba. Bowiem jeśli nie będziemy wiedzieć, jak uwydatnić nasze zalety i ukryć mankamenty, cała nasza praca będzie na marne. Jednym z najpotężniejszych kobiecych wabików są na pewno pończochy samonośne. Poza tym w akompaniamencie z atłasowym pasem, zrobią na pewno spektakularne wrażenie- www.jagna.pl.

Jednak jeśli pragniemy mieć je na sobie w trakcie ważnego wyjścia, należy włożyć sukienkę lub spódnicę. Bowiem kobieta w spodniach może się pokazywać wyłącznie na co dzień. Kiedy czeka nas jakaś uroczystość, warto posiadać w szafie seksowną małą czarną. Pamiętajmy tylko, żeby dobierać ubiór pod naszą posturę. Jeśli posiadamy masywne uda, wybierajmy sukienki do kolan. Z zaokrąglonym brzuchem poradzi sobie właściwa, wyszczuplająca bielizna. Z kolej masywne ramiona dobrze przykryć szalem.

Ważnym elementem są także dodatki. Tak jak pończochy samonośne spodobają się jedynie mężczyznom, warto pamiętać również o obserwatorach płci żeńskiej. Inne propozycje: (majtki stringi) Gdyż udowodniono naukowo, że kobiety boją się bardziej negatywnych opinii ze strony reszty pań niż mężczyzn. Nic nie wywoła tak dużej zazdrości w naszych znajomych jak elegancka biżuteria. Należy w nią zainwestować, bowiem nigdy nie traci na wartości. Zamiast kilku bransoletek ze stali nierdzewnej, warto porwać się na srebrną z opalem – doda nam to szyku, gdyż od razu będzie widać, że jest to kruszec szlachetny.

kobieta, ubiór

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie rzecz się ma z kolczykami czy broszką. Poza tym, pamiętajmy również o właściwym dobraniu obuwia. Z jednej strony nie powinno być wyzywające, z drugiej nie może być za bardzo ugrzecznione, bowiem może nas postarzyć i oszpecić naszą figurę.Bycie kobietą to wcale nie jest taka łatwa sprawa. Należy troszczyć się o piękne ciało, trudzić się z przybywaniem lat. Jednak na szczęście za sprawą odpowiednio skomplementowanego stroju, można zamaskować parę wad i podkreślić zalety. Dlatego, jeśli masz zgrabne nogi, kup koniecznie pończochy samonośne. A na wałeczki na brzuchu zaradzi bielizna korygująca.