W jaki sposób dobrać bieliznę wyszczuplającą? Na jakie rzeczy zwracać uwagę? Jaki model będzie dla nas odpowiedni?

Kiedy panie decydują się na bieliznę wyszczuplającą? Na pewno jest trochę takich powodów. Robią tak, gdyż chcą pomniejszyć obwód talii, zrzucić optycznie parę kilogramów, a czasem podkreślić jędrność piersi i podciągnąć pośladki. Bielizna taka rzeczywiście może sprawiać cuda, a współczesne kobiety już o tym wiedzą, dlatego też kupują chętnie taki rodzaj odzieży.

Rzecz jasna dieta i zdrowy sposób życia to najlepsze i najpewniejsze metody, aby zachować idealną sylwetkę. Jeśli Jednak zależy nam na szybkich rezultatach, to wybór odpowiedniej bielizny korygującej jest jedynym z możliwych. Dobra bielizna modelująca jest funkcjonalna,

kobieca bielizna

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

wygodna, jest w stanie formować ciało, w ten sposób żeby nasze wymiary prezentowały się rzeczywiście dobrze. Rzeczywiście jest całkiem sporo bardzo różnych modeli tego typu bielizny, jak na przykład leginsy wyszczuplające, jednak to który rodzaj kupimy zależy od naszej figury.

Absorbuje Cię kwestia poruszana w tym wpisie? Poznaj poza tym też inne zbliżone treści – po prostu wejdź tutaj nowoczesne żyrandole do salonu.

Jak w związku z tym dobrać bieliznę idealną dla naszych potrzeb? Trzeba zmierzyć obwód bioder dla fig, obwód pasa w przypadku gorsetów i obwód biustu, gdy myśli się o biustonoszu. Nigdy nie warto kupować mniejszych rozmiarów, ponieważ taka bielizna jest bardzo obcisła,więc możemy być pewni, iż w za małym rozmiarze będziemy czuć się niezbyt komfortowo. Istnieją tak naprawdę 4 podstawowe typy damskiej sylwetki, jakie mają skrócone nazwy (czyli A, O, H, X). Ostatni rodzaj to typ wysportowanej sylwetki z dosyć wyraźnie zaznaczonymi biodrami. A oraz O, to sylwetka o wąskich ramionach, niewielkim biuście jak również wydatnych udach, zaś H jest często posturą o słabo zarysowanej talii, chudych ramionach oraz płaskich pośladkach.

Najważniejsza zasada jest taka, żeby wybierać rozmiar takiej bielizny, w ten sam sposób w jaki na co dzień dobieramy standardową bieliznę. Na rynku znajduje się wiele uniwersalnych body, jakie są w stanie podciągnąć całą sylwetkę. Natomiast według specjalistów najkorzystniej dobierać każdy element pojedynczo zależnie od partii ciała, jaką chcemy wyszczuplić. Jeśli tak będziemy postępować możemy mieć pewność, że odzież taka naprawdę będzie pomocna oraz komfortowa.