Wypożyczalnia samochodów – czy są dodatkowe profity wynajęcia oferowane przez wypożyczalnie?

Na czym polega usługa wypożyczenia auta? Czy ogranicza się to tylko do wynajęcia pojazdu, przyjęcia wadium i, przy oddawaniu auta, skontrolowaniu czy nie pojawiły się żadne uszkodzenia, czy bak jest zapełniony, a w środku posprzątane?

samochód

Autor: Matthew Bellemare
Źródło: http://www.flickr.com
Konkurencja na rynku wypożyczalni pojazdów staje się coraz bardziej zacięta. Powstało mnóstwo firm, a to sprawia, że oferty rywalizujących ze sobą firm, są bardziej atrakcyjne, niż były kilka lat temu.

Jeżeli jesteś zdania, że taki tekst jest warty uwagi, sprawdź na witrynie inne tego typu informacje – z pewnością też okażą się dla Ciebie interesujące.

Poniżej spróbuję przedstawić kilka najciekawszych ofert.

Wartą przyjrzenia się ofertą dla ludzi, dla których wypożyczalnia samochodów (strona wypożyczalni samochodów) jest częstym miejscem odwiedzin, jest opcja tzw. One Way. Jej założeniem jest myśl, że nie każdy kto pożycza pojazd, będzie chciał go aby przebyć podróż w dwie strony. Często chodzi o to, aby dostać się raptem z punktu A do punktu B, lub dojechać do punktu B i na jego obszarze korzystać z wynajętego samochodu. Może się tak przydarzyć w przypadku zakupu lotu samolotem do innego miasta, niż nasze. Możemy wówczas wziąć pojazd w wypożyczalni na lotnisku i zwrócić w innej wypożyczalni, np. w naszej najbliższej okolicy.

Równie ciekawą ofertą, którą z całą pewnością zainteresowane będą

samochód

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com

firmy, jest wypożyczenie pojazdu specjalnie pod własne potrzeby, np. dobrane do charakteru prowadzonego biznesu.

Przekonaj się, że nasze odsyłacze (https://www.hurtopony.pl/opony-do-samochodu/audi/a7) kierują wyłącznie do wartościowych stron. Jeżeli zainteresowały Cię jakiekolwiek dane, to te odnośniki przekierują Cię do wartościowych stron.

Są wypożyczalnie, które za nas kupią samochód, specjalnie dostrojony do potrzeb wynajmującej firmy, a potem nam go pożyczą. Oferują nam także oklejenie auta w reklamę naszej firmy, czy założenie instalacji GPS sprawdzającej lokalizację auta, czy jego zużycie paliwa.

Jako klient indywidualny, także możemy mieć pewne nietypowe kryteria dotyczące wypożyczanego auta. Możemy poruszać się z dzieckiem, które wymaga zamontowanego fotelika. Możemy jechać całą rodziną do kurortu górskiego i chcielibyśmy wziąć ze sobą sprzęt narciarski. Możemy również chcieć pojechać w góry z rowerami. Otóż niektóre wypożyczalnie mają w swojej ofercie właśnie tego rodzaju dodatkowe wyposażenie, jak fotelik czy siedzisko dla dziecka, łańcuchy śniegowe, bagażnik na narty czy rower, jak również nawigacja gps, a nawet telefon komórkowy.

Jak widać, oferty są jeszcze bardziej powiększone- każdy, i klient biznesowy wynajmujący całą flotę samochodów, jak i klient indywidualny, odnajdzie coś dla siebie.