Tag Archive: odzież

odzież

Wyposażenie twojej szafy w zgodzie z modą

Jeszcze kilka lat wstecz kupowanie odzieży w second handach, określanych popularnie szmateksami, było nie tyle passe, ile wstydliwe . Za klientów punktów z odzieżą wtórnego użytku rozumiano osoby niezamożnych. Lecz społeczeństwo , któremu znudziły się łudząco zbliżone do siebie i nijakie ubrania proponowane przez pawilony oraz sieciówki w końcu zauważyło nieskończone bogactwo sklepów z odzieżą z drugiej ręki.

Modnie lub praktycznie, czyli z jakich powodów nie trzeba rezygnować z zakładania ubrań najmodniejszych w aktualnym sezonie

Tak naprędce przedstawicielki płci pięknej można podzielić na dwie podgrupy: gdy jedne czterdziestolatki z rozmysłem rezygnują z wkładania modnych beżowych szpilek na rzecz całkiem płaskich balerin, aby móc wygodnie chodzić, to inne kobiety nie wyjdą za próg domu bez butów na podwyższonym obcasie.

Co zrobić, żeby założyć sklep z używaną odzieżą? – praktyczny poradnik

Sklepów z ubraniami w naszym kraju jest całe mnóstwo, tak więc można ocenić, iż rynek ten jest silnie nasycony i trudno byłoby nam odnieść sukces ze swym własnym sklepem w podobnych warunkach. Niemniej jednak warto otworzyć sklep z używaną odzieżą, tak zwany ciucholand. Taka forma wydaje się dobrym pomysłem na własny biznes. W Polsce takie sklepy są bardzo popularne. Umożliwiają one kupno niedrogiej garderoby w dobrym stanie, która na dodatek pozwoli nam wyróżnić się z tłumu. W jaki sposób uruchomić sklep z używaną odzieżą?