Tag Archive: opony

opony

Pielęgnowanie opon oraz pozostałych elementów Twojego samochodu

Samochód to coś, co trzeba systematycznie pielęgnować, by wyglądał ładnie i gwarantował komfortową jazdę. Kierowcy często za mocno koncentrują się na estetyce, godzinami szorując i lakierując swoje auta, nie pamiętają o kluczowych sprawach.
Konieczna dla komfortowej i bezwypadkowej jazdy jest doroczna zmiana opon. Najbardziej zimą, kiedy letnie opony nie zdają egzaminu i łatwo wpaść w poślizg, który może skończyć się tragicznie. Zimowe opony (np. zimowe opony do volvo) cechują się dużą przyczepnością, dzięki czemu można prowadzić nawet po oblodzonej powierzchni.

W jakim miejscu najlepiej szukać opon dla samochodu dostawczego?

To typowe, że co pewien czas należy zmienić opony we własnym aucie dostawczym. W końcu bardzo często wyjeżdżamy takowym samochodem wiele kilometrów. Wiadomo: zapewne prowadzimy jakiś interes, toteż chcemy ciąć wydatki na autentycznie wszystkim. I dlatego czymś sensownym wydaje się to, aby poszukać używanych opon, ale jakby nie patrzeć cechujących się doskonałym stanem technicznym. No może genialne to tego typu opony nie będą, ale nie oczekujmy cudów za tego typu pieniądze.