Tag Archive: Silnik

Silnik

Dużo warsztatów oferuje chip tuning

Niejednokrotnie jest tak, że śnimy o pojeździe, który będzie uzyskiwał lepszą prędkość, albo będzie posiadał wyraźniejsze przyspieszenie, lecz dostępne fundusze nie zezwalają nam na jego sprawunek. Przez to właśnie dużo więcej kierowców próbuje w właściwy sposób tuningować swoje pojazdy, tak by prezentowały się obrazowo oraz funkcjonowały dokładnie tak, jak sobie to wymarzyli.

Jak należycie przyszykować się do przejazdu samochodem?

Podróżowanie za pomocą własnego samochodu na pewno jest jedną z form, która cieszy się nadzwyczaj dużym zainteresowaniem ze względu na olbrzymią funkcjonalność. Kiedy posiadamy swój własny pojazd w wielu przypadkach nie jesteśmy niczym ograniczeni, w takim razie też tak chętnie wybieramy właśnie ten środek transportu.

Co to motoryzacja? Jej przeszłość i kilka zazwyczaj niekojarzonych faktów

Czy myśleliście o tym czym taj naprawdę jest motoryzacja? Pierwsza odpowiedź na to pytanie sama przychodzi do głowy – to ogół zagadnień odnoszących się do zastosowania pojazdów drogowych, ale także szynowych. Pomimo że niemal każdy zna odpowiedź, mało kto spodziewa się, że początki motoryzacji zaczęły się już na długo przed naszą erą. To właśnie wówczas człowiek wynalazł koło.