Tag Archive: światło

światło

Żarówki led gu10 będą często wybierane

Które żarówki mamy do wyboru?

Nierzadko skupiamy się na wyborze właściwych lamp zapominając, że tak samo ważne okazują się być przecież odpowiednio dopasowane żarówki, gdyż to one powinny oferować dostatecznie sporo światła. To wszystko właśnie sprawia, że wybierając się do sklepu z oświetleniem powinniśmy pamiętać o tym, aby przykładać uwagę na wiele drobnych szczegółów.

Jak osłonić rośliny przed chłodem – to proste! Przeczytaj!

Agrowłókniny wytwarzane są z włókien polipropylenowych, mają posplataną strukturę z odciśniętymi bruzdami. Dzięki swojej chropawej budowie przepuszczają wodę jak też umożliwiają swobodną rotację powietrza. Posiadają też stabilizatory UV. Użytkowane są głównie w celach osłonowych dla roślinek lecz również przyczyniają się do ich prędkości wzrostu.

Jakiego rodzaju wybrać żarówki najnowszej generacji? Na co zwrócić uwagę i co będzie dla nas faktycznie najistotniejsze?

Kiedy normalne żarówki są już coraz mniej popularne, poszukuje się coraz bardziej nowoczesnych i bardziej energooszczędnych sposobów na oświetlenie mieszkania. Znacznie bardziej doceniane są żarówki ledowe, choć jeszcze jakiś czas temu były wyłącznie elementem dekoracyjnym lub takim które uzupełnia największe źródło światła. Dzisiaj jednak ceny lamp ledowych są niższe, a więc coraz więcej osób może cieszyć się na zainwestowanie tak naprawdę w ten typ oświetlenia.