Tag Archive: telebim

telebim

Nadzwyczajny sposób na skuteczną reklamę produktów i usług

Reklama to temat trudny, który zazwyczaj sprawia osobom rozliczne trudności. W natłoku jej rozmaitych form nie prosto jest określić która jej forma będzie najskuteczniejsza w wypadku wybranego produktu. Świetnie tu nie spieszyć się zanadto z wyborem jak również zaczerpnąć wiadomości z dużej ilości źródeł. Jedną z typów reklamy, które dobrze rozważyć może być chociażby coś tego typu jak telebim.

Jak skutecznie promować swoje towary, żeby zachęcić klientów do działania?

Obecnie żyjemy w epoce szybkiej informacji, gdzie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym wieści rozprzestrzeniają się błyskawicznie. Billboardy wciąż są bardzo popularnym medium promocyjnym. Zamieszczenie ich przy przystankach autobusowych, bądź głównych ulicach, sprawia iż billboard jest widoczny dla wszystkich. Dekoncentruje skupienie, jednak nie jest nadto natrętny.

Telebim jako bardzo nowoczesne rozwiązanie technologiczne? Na czym faktycznie polega działanie telebimu, czym tak naprawde jest?

Telebim, zazwyczaj nazywany również jako ekran led, to dość kłopotliwe w budowie urządzenie do wyświetlania obrazów statycznych oraz dynamicznych. Matryca telebimu stworzona jest z lampek diodowych, które wyróżnia duża siła świecenia . Obecnie, bardzo często mamy okazje zobaczyć technologie typu 2RGB, RGB i SMD.