Tag Archive: wygląd

wygląd

Jak usuwać dokumenty, jakie nie są do niczego przydatne, ale zawierają ważne informacje? O jakich sprawach nie zapominać?

Każdy to przyzna, że w dzisiejszych czasach produkuje się zbyt duże ilości dokumentów, jakie piętrzą się w każdym miejscu przeszkadzając w wielu zadaniach. Tzw. “papierologia” to bolączka w sumie wszystkich urzędów, ale nie tylko, bo spotkamy to także w wielu innych organizacjach.

W co dobrze jest zaopatrzyć naszą garderobę na jesień, co jest wygodne?

Duża część z nas wyjątkowo dobrze wie, że nasz osobisty wizerunek jest w stanie wywrzeć wpływ na wiele sytuacji w czasie naszego życia. Z uwagi na taki stan rzeczy wykonujemy z naszej strony wszelkie wysiłki, aby w życiowych momentach móc prezentować się możliwie jak najlepiej. Trzeba niemniej jednak jasno uświadomić sobie, że wykonanie takiego postulatu w rzeczywistości w żadnym wypadku nie nadciąga nam łatwo.

Czemu zawsze powinno się wyglądać dobrze? Na które dziedziny życia najbardziej to wpływa? Co oznacza, że wyglądamy dobrze?

Z pewnością powinno się wyglądać dobrze, co nie oznacza oczywiście, aby cały swój czas marnować na strojenie się przed lustrem. Opłaca się dobrze wyglądać, ale to nie znaczy, że trzeba kupować drogo, w bardziej markowych oraz znanych miejscach. Jeżeli wiemy co chcielibyśmy przekazać i wiemy, jaki jest nasz styl, to równie dobrze możemy ubierać się w “sieciówkach”, nie powinno to być problemem.